‘Klaiber blijft gewoon bij Ajax, Utrecht wil geen transfersom betalen’
De kans is klein dat Sean Klaiber deze zomer nog de overstap maakt naar FC Utrecht. Ze willen hem graag hebben maar zijn niet bereid om een transfersom over te maken naar Ajax.
Klaiber staat al langere tijd hoog op de wensenlijst van Utrecht. Tijdens de gesprekken met Ajax over Quinten Timber, die uiteindelijk voor Feyenoord koos, viel ook de naam van Klaiber. De rechtsback verdient in Amsterdam een godsvermogen voor Utrecht-begrippen, maar er is ook een ander probleem, aldus Van Seumeren.
“De kans is heel klein. Ajax wil nog steeds een transfersom en als je alles bij elkaar optelt, wordt het toch te veel. Misschien wil Ajax nog wat bewegen, maar dat weet ik niet”, zegt hij bij Een Berg Sport van RTV Utrecht.
Klaiber heeft bij Ajax nog een contract voor één seizoen, maar zijn sportieve toekomst ziet er in Amsterdam niet goed uit. Ook vanuit het buitenland is er belangstelling voor Klaiber.
